Будівельна компанія IDEA TIME – це якісно нове будівництво комфортабельного житла у Львові.

Протягом 6 років наша будівельна компанія активно займається будівництвом та продажем житлових будинків та котеджів у кращих районах Львова та Солонки. Завдяки співпраці з відомими українськими архітекторами та залученню новітніх технологій вже сьогодні збудовано ряд затишних котеджів, багатоквартирних будинків та дизайнерськи покращено прилеглу до нерухомості територію.
Основним завданням нашої будівельної компанії є забезпечити гідним та якісним житлом кожного українця. Саме тому перед початком будівельного процесу ми ретельно обираємо район міста та проводимо ретельну аналітику всього майбутнього проекту.
Кожен з об’єктів, який збудовано компанією IDEA TIME відповідає міжнародним стандартам екологічної безпечності та надійності та естетично прикрашає вулиці міста. Під час будівництва, кваліфіковані спеціалісти IDEA TIME застосовують монолітно-каркасну технологію, завдяки якій значно прискорюється будівельний процес навіть дуже архітектурно складного проекту. Перевагою даної технології є мінімізація площі несучих елементів оселі, завдяки чому кожен мешканець в майбутньому легко зможе зробити будь-яке дизайнерське перепланування. Крім того, кожен з нових будинків від нашої будівельної компанії є вже оснащеним метало пластиковими вікнами, зручним балконом, має нові лічильники електроенергії, води та газу, а також підтримує автономне опалення. В майбутньому ми плануємо розпочати будівництво на всій території України та запропонувати кожному комфортну та затишну оселю.
Будівельна компанія IDEA TIME – це якісне житло європейського рівня якості, лояльна система оплати та доступна цінова політика.

Контакти

+38(093)0112555

(0322) 253-253-8

ideatime.developer@gmail.com