ЖК Європейський квартал
Сучасний житловий комплекс клубного типу, з комфортними 5-ти поверховими будинками та розвинутою інфраструктурою: стоянкою, дитячим майданчиком, відеонаглядом, є магазини, банк, школа, дитячий садок, спортивний майданчик, спортивний зал, салон краси. ЖК розташований на відстані 1500 м. від сучасного торгово-розважального комплексу King Kross Leopolic у с. Солонка (10 хв їзди від перехрестя наукова стрийська. Завдяки хорошій транспортній ров’язці дорога до самого центру міста у вас займе максимально 30-40 хв. у години пік.
Усі будинки є побудовані виключно з червоної цегли як одного з найкращих матеріалів з точки зору екологічності, надійності і теплоізоляції, замість традиційних плит використовуємо монолітне перекриття з метою підвищення якості будівництва та експлуатаційних характеристик будинків.
Квартири обладнані індивідуальним опаленням, великими 5-ти камерними панорамними вікнами з спеціальним енергозберігаючими склопакетами. Будинки підключені до інтернету (оптоволокно), усі під’їзди обладнані домофонами, відеонагляд всієї території ЖК Європейський квартал.

Контакти

+38(093)704-76-87

-

ideatime.developer@gmail.com